Кошик
171 відгук
Интернет-магазин "ШОВ"
Контакти
Интернет-магазин "ШОВ"Мукарама Бернардовна
вул.Смілянска 129, Черкаси, Україна
+380 (67) 756-20-70
ФО-П
+380 (93) 662-84-62
Менеджер
+380936628462
Мапа

Про нас

Спеціалізована компанія «Шов» здійснює свою професійну діяльність, починаючи з 2002 року. Спочатку займалися дистрибуцією продуктів харчування. В даний час є виробником різної спецодягу, а також дистриб'ютором спеціального взуття та засобів індивідуального захисту.

Традиційно великим попитом користується наступна продукція компанії «Шов»:

·   Спецодяг.

·   Спецвзуття.

·   Засоби індивідуального захисту.

·   Госптовари.

Переваги співпраці з нами:

·   Ми точно знаємо, чого хочуть наші клієнти. В цьому питанні ми використовуємо свій багатий 10-річний досвід на благо наших клієнтів.

·   Всі виміри і пошиття здійснюється суто персонально з урахуванням всіх особливостей фігури клієнта.

·  Якщо товар є на складі, зроблене замовлення відправиться до вас вже буквально на наступний день. В іншому випадку замовлення оперативно шиється з мінімальними витратами часу.

·  Наші уважні менеджери дадуть відповідь на всі можливі питання та нададуть всю необхідну інформацію вичерпного характеру.

У числі наших постійних, основних клієнтів значаться багато відомих оптові покупці. Компанія «Шов» протягом багатьох років успішно виграє тендери на поставку своєї продукції, як промисловим, так і великим аграрним підприємствам. Що стосується роздрібних продажів, продукція компанії являє непідробний інтерес у представників таких професій:

·         Медичний персонал (медсестри).

·         Продавці.

·         Ремонтно-будівельні бригади.

·         Працівники СТО і автомайстерень.

·         Фірми з робочим штатом до 10 осіб.

Особливим предметом нашої гордості є факт того, що саме компанія «Шов» – постачальник спецодягу, взуття та засобів індивідуального захисту для відомої групи компаній «ВЕРЕС», чиї виробничі потужності знаходяться на території Черкаської області.

Для нас однаково важливий, як оптовий, так і роздрібний клієнт. За роки своєї успішної роботи ми пройшли всі етапи розвитку – від обслуговування невеликих підприємств з робочим штатом в 10-15 чоловік і до великих компаній зі штатом 5 тисяч чоловік і більше. Згідно з останніми дослідженнями, за порадами і рекомендаціями своїх друзів і знайомих з числа клієнтів компанії «Шов», приходить понад 50% нових клієнтів.

Важливо відзначити те, що одним з головних секретів нашої успішної професійної діяльності протягом багатьох років є максимально лояльна політика ціноутворення. Наші ціни – гранично доступні, т. до. ми є безпосередніми виробниками спецодягу і одночасно прямим дистриб'ютором виробників спецвзуття та засобів індивідуального захисту.

  Достаточно оставить заявку или совершить звонок для уточнения удобного для приезда нашего специалиста к вам на замер и последующего уточнения размеров. 100% оплата товара осуществляется по факту выполнения заказа. В отдельных случаях, а также в случаях совершения индивидуального спецзаказа допускается предоплата в размере 50%

  Для уточнения всех интересующих деталей и нюансов достаточно позвонить нам по номеру контактного телефона (067) 473-6525 (Мукарама Бернардовна). Территориально и физически мы находимся по адресу: Украина, г. Черкассы, ул. Смелянская, 129.

 На протяжении 10 лет с момента основания компания «Шов» успешно осуществляет свою профессиональную деятельность на рынке спецодежды, спецобуви и средств индивидуальной защиты. Вниманию своих клиентов мы предлагаем исключительные, максимально выгодные условия сотрудничества. Несмотря на то, что мы находимся в Черкасском регионе, мы открыты для новых деловых контактов для потенциальных партнёров по бизнесу со всей Украины.

Доставка вчиненого у нас товару здійснюється в гранично стислі терміни часу будь-яким зручним для вас способом. Вся продукція сертифікована і відповідає усім високим стандартам, що підтверджується відповідними сертифікатами якості.

 

Інформація про компанію

Назва:
Интернет-магазин "ШОВ"
Тип компанії:
Виробник, Дистриб'ютор / Реселер
Бренди:
ШОВ
Кількість співробітників:
5-10 осіб

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2002
Організаційно-правова форма:
Суб'єкт підприємницької діяльності

Ринкова діяльність

Основні клієнти:
медсестри, продавці, будівельні бригади, працівники СТО, оптові, роздрібні покупці
Обсяги продажів за рік:
До 50 тис. USD
Обсяги покупок за рік:
До 50 тис. USD

Інформація про виробництво

Розміри виробничих площ:
До 100 кв.м.
Місцезнаходження виробництва:
Черкаси
Контроль якості:
Внутрішній
Кількість виробничих ліній:
1

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner